Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii Olimpiady: 130

Krakowska Olimpiada Młodzieży – 27-11-2017

Wspaniały sukces naszych szachistów w dniu 6.11.2017r. podczas Krakowskiej Olimpiady Młodzieży męska reprezentacja zajęła wysokie 3 miejsce. Szkołę reprezentowali:
Szymon Kurowski z kl. 2 Ia
Piotr Noga z kl. 3K
Antoni Rząsa z kl. 3 Id


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XLIII OWT – 30-05-2017

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3 ID - Szymon OGÓREK został laureatem XLIII  OLIMPIADY  WIEDZY  TECHNICZNEJ zajmując w grupie elektryczno-elektronicznej VII miejsce. Opiekunem ucznia jest p. Andrzej Łanuszka.

Wyniki zawodów III stopnia XLIII OWT. – 21-04-2017

Miło nam poinformować, że w grupie elektryczno-elektronicznej OWT - w gronie laureatów znalazł się Szymon Ogórek - uczeń kl. 3 ED, a Arkadiusz Ćwikła i Joanna Dolaś z kl. 3 ED otrzymali tytuł finalisty. Opiekunem olimpijczyków jest p. Andrzej Łanuszka Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 07-04-2017

Komitet Główny Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki III etapu  X  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2016/2017.
Zgodnie z regulaminem laureatami Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zostają osoby, które uzyskały minimum 70% możliwych do zdobycia punktów w finałowym sprawdzianie w ramach zawodów centralnych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych z matematyki są uczniowie Technikum Łączności nr 14:
•    PATRYK  CHEŁMECKI  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska) został  laureatem I stopnia ( uzyskał 100% punktów).
Tytuł laureata III stopnia uzyskali:
•    JANKOWSKI  MACIEJ  z klasy 4TA (opiekun  p. P. Najman)
•    SAPAŁA KASPER  z klasy 4IA (opiekun  p. E. Ziaja)
•    PIESZCZEK KAROLINA  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska).

                          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

XL OOWEiE – 05-04-2017

W dniu 1 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród XL edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Laureaci i finaliści Olimpiady oprócz wielu cennych nagród odebrali z rąk dr. hab. Inż. Ryszarda Sroki, Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie promesy wstępu poza rekrutacją na wszystkie kierunki w AGH.  Decyzją Ministra Edukacji Narodowej są zwalniani z części pisemnej egzaminu zawodowego otrzymując 100% wynik. [informacja ze strony http://pzsbierun.pl/]
Zespołowo
- I miejsce zajął Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu (5 Laureatów i 5 Finalistów)
- II miejsce Zespół Szkół Łączności w Krakowie (4 Laureatów i 2 Finalistów)
- III miesjce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie (2 Laureatów i 5 Finalistów)

W poszczególnych sekcjach OOWEiE uczniowie Zespołu Szkół Łączności zdobyli następujące miejsca:
Elektronika
tytuł laureata wywalczył Arkadiusz Ćwikła z kl. 3 ED (2 miejsce), tytuł finalisty: Mikołaj Wielgus z kl. 4 ED (8 miejsce).
Elektronika medyczna
laureatami zostali: Dominik Lewandowski z kl. 3 EB (2 miejsce), Andrzej Laczewski z kl. 4 ED (3 miesjce).
Elektrotechnika
tytuł laureata otrzymał: Piotr Śladowski z kl. 3 Ti (6 miejsce).
Informatyka
Jacek Kuśnierz z kl. 4 IB zajął 10 miejsce i otrzymał tytuł finalisty.

Gratulujemy!

19. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA – 05-04-2017

Ogłoszone zostały wyniki 19. edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA
W grupie ELEKTRONICZNEJ dwaj uczniowie ZSŁ otrzymali tytuł finalisty: Szymon Ogórek z klasy 3 Ed (8 miejsce)
i Kamil Jeziorek z kl. 3 ED (12 miejsce).
W grupie TELEINFORMATYCZNEJ Piotr Śladowski z kl. 3 Ti zajął 12 miejsce zdobywając tytuł finalisty.

Gratulujemy!

XXIV Olimpiada Informatyczna – 29-03-2017

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, uczeń Kacper Sapała z kl. 4 IA został zakwalifikowany do zawodów III stopnia (finałowych) XXIV Olimpiady Informatycznej.

 

Gratulujemy!

XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej – 22-03-2017

Z przyjemnością informujemy, iż Komitet Główny OWT na podstawie oceny prac uczestników zawodów II stopnia (eliminacji okręgowych) przeprowadzonych 11 stycznia br., podjął decyzję o wyłonieniu uczestników zawodów III stopnia (finałów centralnych); w gronie tym znaleźli się reprezentanci ZSŁ: Joanna DOLAŚ, Arkadiusz ĆWIKŁA i Szymon OGÓREK.

Gratulujemy!

XXIV Olimpiada Informatyczna. – 07-02-2017

Miło nam poinformować, że na podstawie nadesłanych rozwiązań zawodów I stopnia i decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, uczeń Kacper Sapała z kl. 4 IA został zakwalifikowany do zawodów II stopnia XXIV Olimpiady Informatycznej.

Olimpiada o diamentowy indeks – 24-01-2017

Wyniki I etapu Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" ( przedmiot: matematyka ) w roku akademickim 2016/2017
   Z przyjemnością informujemy, że do II etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH", który odbędzie się  29 stycznia 2017 zakwalifikowało się 33 uczniów naszej szkoły.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!!

Strony: 13
[1]
[2]
[3]
[dalej→]