Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Osiągnięcia

Kategorie:
Olimpiady
Konkursy
Zawody
Turnieje
Nagrody
Sport
Inne
Wszystkie

Osiągnięć w kategorii : 548

XLIII OWT – 30-05-2017

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3 ID - Szymon OGÓREK został laureatem XLIII  OLIMPIADY  WIEDZY  TECHNICZNEJ zajmując w grupie elektryczno-elektronicznej VII miejsce. Opiekunem ucznia jest p. Andrzej Łanuszka.

Konkurs: FIRMA O OPAŁACH – 20-05-2017

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Administrowania Siecią Komputerową pt. "Firma w opałach" - I MIEJSCE zajął uczeń 1 ID - NORBERT MORAWSKI.

Gratulujemy!

Pierwsze miejsce w Krakowie – 29-04-2017

Miło nam poinformować, że według najnowszego rankingu szkół ponadgimnazjalnych przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl Nasza Szkoła zajęła pierwsze miejsce podium wśród najlepszych techników w Krakowie.
https://waszaedukacja.pl/

Konkurs historyczny – 29-04-2017

3 marca 2017 r. w Sali Zielonej Hotelu Europejskiego odbyło się uroczyste podsumowanie I etapu regionalnego VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”.
W kategorii prace literackie - I miejsce zdobył Gustaw Kubala z klasy 2Ti za esej historyczny pt. „Żołnierz po siedemkroć wyklęty”.
Natalia Sztuder z klasy 1IA zdobyła II miejsce w kategorii prace literackie za esej historyczny pt. „Działalność niepodległościowa Danuty Siedzikówny - Inki”.
W kategorii prace multimedialne Klaudia Curyło z klasy 1IA zdobyła wyróżnienie.
Piotr Bartyzel z klasy 4IC zdobył II miejsce w kategorii prace plastyczne.
Uroczyste podsumowanie II etapu ogólnopolskiego tego konkursu odbyło się w dniu 10 kwietnia 2017 roku w Trybunale Koronnym na Starym Mieście w Lublinie.
W kategorii prace literackie III miejsce zdobyła Natalia Sztuder.
W kategorii prace plastyczne Piotr Bartyzel zdobył wyróżnienie.

Opiekunem merytorycznym uczniów był dr Piotr Skałuba.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego EUREKA – 26-04-2017

Miło nam poinformować, że uczeń Dawid Socholik z 2Eb otrzymał wyróżnienie za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w ogólnopolskim konkursie fizycznym Eureka. Gratulujemy!!!

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY – 25-04-2017

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS CHEMICZNY p. Ewa Kowal
24 kwietnia 2017 roku został rozstrzygnięty Wewnątrzszkolny Konkurs Chemiczny przeznaczony dla uczniów klas pierwszych.
Zadanie uczniów polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej, której temat obejmował bardzo ważny aspekt naszego życia " Zastosowanie chemii w informatyce i elektronice".
Ocenie podlegał:
- merytoryczny dobór treści,
-układ graficzny prezentacji,
-oryginalność pomysłu,
- jej czytelność,
-możliwość wykorzystania jako pomocy dydaktycznej,
-umiejętność wyszukiwania i selekcjonowania informacji.
Zwycięzcą tegorocznego konkursu została uczennica klasy 1Ia Agnieszka Pałka


Serdecznie gratulujemy!

Dni Otwarte AGH na sportowo – 25-04-2017

W dniu 21 kwietnia na boiskach sportowych kampusu AGH w ramach Dni Otwartych w turnieju piłki nożnej rywalizowało ze sobą 7 szkół ponadgimnazjalnych. Zespół Szkół Łączności zajął IV miejsce.
Skład:  Ksawery Jaros 3Ea,  Maciej Mirek 3Ed, Kacper Ciupek 3K,  Jan Kościelny 3Ed,  Jacek Górszczak 3Ti, Grzegorz Majerek  1K, Jakub Żaba 3Ed, Kamil Stopiński 3Ea, Kamil Knapik 3Ed,  Filip Adamczewski 1Ea, Bartłomiej Poskart 4 Ea, Michał Słonina 4Ic-kapitan.

Wyniki zawodów III stopnia XLIII OWT. – 21-04-2017

Miło nam poinformować, że w grupie elektryczno-elektronicznej OWT - w gronie laureatów znalazł się Szymon Ogórek - uczeń kl. 3 ED, a Arkadiusz Ćwikła i Joanna Dolaś z kl. 3 ED otrzymali tytuł finalisty. Opiekunem olimpijczyków jest p. Andrzej Łanuszka Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada O DIAMENTOWY INDEKS AGH – 07-04-2017

Komitet Główny Olimpiady przedstawił na stronie internetowej wyniki III etapu  X  Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" w roku akademickim 2016/2017.
Zgodnie z regulaminem laureatami Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zostają osoby, które uzyskały minimum 70% możliwych do zdobycia punktów w finałowym sprawdzianie w ramach zawodów centralnych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych z matematyki są uczniowie Technikum Łączności nr 14:
•    PATRYK  CHEŁMECKI  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska) został  laureatem I stopnia ( uzyskał 100% punktów).
Tytuł laureata III stopnia uzyskali:
•    JANKOWSKI  MACIEJ  z klasy 4TA (opiekun  p. P. Najman)
•    SAPAŁA KASPER  z klasy 4IA (opiekun  p. E. Ziaja)
•    PIESZCZEK KAROLINA  z klasy 4IB (opiekun  p. B. Ciborowska).

                          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

XL OOWEiE – 05-04-2017

W dniu 1 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród XL edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej. Laureaci i finaliści Olimpiady oprócz wielu cennych nagród odebrali z rąk dr. hab. Inż. Ryszarda Sroki, Dziekana Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie promesy wstępu poza rekrutacją na wszystkie kierunki w AGH.  Decyzją Ministra Edukacji Narodowej są zwalniani z części pisemnej egzaminu zawodowego otrzymując 100% wynik. [informacja ze strony http://pzsbierun.pl/]
Zespołowo
- I miejsce zajął Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu (5 Laureatów i 5 Finalistów)
- II miejsce Zespół Szkół Łączności w Krakowie (4 Laureatów i 2 Finalistów)
- III miesjce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie (2 Laureatów i 5 Finalistów)

W poszczególnych sekcjach OOWEiE uczniowie Zespołu Szkół Łączności zdobyli następujące miejsca:
Elektronika
tytuł laureata wywalczył Arkadiusz Ćwikła z kl. 3 ED (2 miejsce), tytuł finalisty: Mikołaj Wielgus z kl. 4 ED (8 miejsce).
Elektronika medyczna
laureatami zostali: Dominik Lewandowski z kl. 3 EB (2 miejsce), Andrzej Laczewski z kl. 4 ED (3 miesjce).
Elektrotechnika
tytuł laureata otrzymał: Piotr Śladowski z kl. 3 Ti (6 miejsce).
Informatyka
Jacek Kuśnierz z kl. 4 IB zajął 10 miejsce i otrzymał tytuł finalisty.

Gratulujemy!

Strony: 55
[1]
[2]
[3]
[4]
[dalej→]